Přijďte se podívat na tradiční výprodej vystaveného zboží na naší prodejně, který probíhá pouze 2 x ročně.

Pěna Pulse

Od roku 2003 používáme pro naše matrace pěny od belgické firmy Latexco, které se vyznačují vysokou hustotou a trvanlivostí.

Nyní přicházíme s novinkou, latexovou pěnou Pulse.

  • Excelentní ventilace
  • Skvělá pružnost
  • Extrémní odolnost v tahu
  • Homogenní stuktura buňek
  • Prodloužená životnost
  • Jedinečná výška

Latexová pěna Pulse, která vzniká revolučním procesem SonoCore, nastavuje novou úroveň standardu výrobků z latexové pěny. Tato unikátní technologie SonoCore kombinovaná s novým receptem firmy Latexco nabízí nejvyšší životnost, nejlepší ventilaci, nejsilnější, nejpružnější a nejměkčí latexovou pěnu, jaká byla kdy vyrobena.

Klíčový význam má homogennost pěny Pulse (jednolitá struktura). Výrobky z latexu Pulse nabízejí excelentní hysterezi (schopnost dlouhodobě si uchovat svůj tvar a elasticitu) a mají vysokou pevnost v tahu. Díky vysoké schopnosti dýchat nabízí latexová pěna Pulse perfektně vyrovnané mikroklima a optimální kontrolu vlhkosti. To zaručuje spánek, který přináší skutečný odpočinek a revitalizaci.
A o to právě jde – dobře se vyspat. Pěna Pulse skutečně daleko lépe dýchá, proto se nemusí dodatečně děrovat a tím pádem lépe a přesněji kopíruje lidské tělo při menší výšce materiálu.

Latex Pulse< vyniká na všech úrovních komfortu a výrobní proces SonoCore zanechává nejnižší ekologickou stopu v celém průmyslu pěnových hmot.

Latexový materiál Pulse byl otestován v centru TÜV v Německu na pružnost a stálost. Teplotní a vlhkostní test byl proveden společností Custom8 v Belgii.
Kompletní výsledky testů jsou k dispozici na vyžádání.

´flofom´

Další novinkou v naší nabídce je pěna ´flofom´.
Vyrábí se ve dvou variantách jako super měkký (mandarikový flofom) a měkký (modrý flofom). Je 100% antidekubitní, tzn. že 100% sníží tlak na lidské tělo. Proto je využíván k výrobě polštářů a toperů resp. horních vrstev senvičových matrací.

´flofom´ v sobě spojuje technické přednosti paměťové pěny (redukce tlaku) s pružností HR pěny. Ve výsledku tato kombinace nabízí velmi specifickou úroveň pohodlí a příjemný pocit.

  • Mandarinkový flofom svými vlastnostmi napodobuje prachové peří, a proto je využíván k výrobě polštářů.
  • Modrý flofom nachází uplatnění především jako horní vrstva senvičových matrací nebo při výrobě toperů.

606 606 637

Naši specialisté na zdravý a kvalitní spánek
vám ochotně poradí se správným výběrem

nebo nám zanechte vzkaz